Indywidualne wsparcie

Praca w zgranej grupie potrafi przynieść ponadprzeciętne rezultaty. Nic jednak nie zastąpi możliwości indywidualnej współpracy. Długoterminowe korzyści często wykraczają poza bezpośredni okres trwania programu. Uczestnicy mogą stosować zdobyte umiejętności i wiedzę w praktyce przez wiele lat, co przekłada się na długoterminowy rozwój osobisty i zawodowy. Mając to na względzie, zdecydowaliśmy się również udostępnić Wam indywidualne wsparcie zarówno w procesie nauki, jak również na późniejszym etapie kariery w tradingu.

Dziennik

Program nastawiony na rozwój w długim terminie

Jakie są główne założenia?

Przede wszystkim stawiamy na powtarzalne rezultaty. Nie interesują nas przypadki, w których z małych kwot wykręcane są ponadprzeciętne stopy zwrotu liczone w setkach, czy nawet tysiącach procent. Jesteśmy realistami i wiemy, że tego typu wyniki, po pierwsze nie są skalowalne. Po drugie, z reguły nie cechuje ich regularność. W naszej opinii długofalowe wyniki powinny być budowane na bazie niższych, lecz regularnych stóp zwrotu.

UWAGA! Dostęp do indywidualnych spotkań jest ograniczony. Staramy się poświęcaj odpowiedni poziom uwagi każdemu uczestnikowi, co znacząco ogranicza możliwości przyjmowania nowych członków. Decydując się na indywidualne wsparcie masz pewność, że każde spotkanie będziemy traktowali z należytą uwagą.

Racjonalne cele

Bazując na poziomie zaawansowania poszczególnych uczestników, wyznaczamy indywidualne cele, dopasowane do aktualnych umiejętności i pojawiających się problemów. Pierwsze spotkanie z reguły ma charakter zapoznawczy i służy za punkt wyjścia do dalszej współpracy.

Kontrola postępów

Każdy z uczestników zobowiązany jest do przygotowania szczegółowego planu realizacji wyznaczonych celów. To właśnie na tej podstawie jesteśmy w stanie ocenić czynione postępy. Jak nikt inny zdajemy sobie sprawę z faktu, że trading to nie jest sprint, a maraton. Dlatego, aby było możliwe osiągnięcie nawet najbardziej odległych celów, niezbędne jest odpowiednie podejście i zaangażowania do przygotowania planu ich realizacji.

Powtarzalne wyniki

Łapanie wielu srok za ogon zawsze przynosi rozczarowanie i brak realizacji celów. Nie inaczej jest w przypadku procesu eliminacji błędów. Aby można było mówić o powtarzalnych wynikach, należy skupić się na systematycznym eliminowaniu pojawiających się błędów. Nie osiągniemy jednak tego próbując rozwiązać kilka problemów na raz. Krok po kroku, błąd po błędzie – tylko w ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć powtarzalne wyniki na rynku.

Pełen dostęp do serwera na Discordzie

Każdy, kto zdecyduje się na nasze wsparcie w postaci mentoringu indywidualnego, może w pierwszej kolejności liczyć na dostęp do naszego Discordowego serwera w trakcie trwania współpracy.

Pomoc w opracowaniu własnego Playbooka

Aby ułatwić Wam ten proces, każdy uczestnik otrzymuje dostęp do naszego autorskiego Playbook, w którym szczegółowo opisane są poszczególne elementy składowe każdej strategii. Stanowi to idealną bazę pod indywidualne modyfikacje i dopasowywanie poszczególnych setupów do każdego uczestnika.

Elastyczność

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy – do każdego uczestnika podchodzimy w sposób jak najbardziej indywidualny. Znajduje to również swoje przełożenie na umawianie dogodnych terminów spotkań. Na początku każdego miesiąca umawiamy dwa spotkania, tak aby wykorzystać ten okres jak najbardziej efektywnie.

Co zyskujesz decydując się na nasze wsparcie?

Przede wszystkim regularność

Wierzymy, że jednym z kluczy do tego, aby osiągnąć sukces w tradingu jest wytrwałość. Wytrwałość połączona z systematycznością. Właśnie dlatego, stawiamy bardzo wysokie standardy jeżeli chodzi o poziom naszego zaangażowania w ramach programu mentoringowego. Skorzystać z niego mogą zarówno osoby stawiające pierwsze kroki, jak i te nieco bardziej zaawansowane. Fundamentem, na którym opiera się nasza praca z traderami, jest oczywiście Program Edukacyjny, jednak dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć wspólny język bez względu na wykorzystywane narzędzia.

Każdemu pozostawiamy pełną dowolność jeżeli chodzi o sposób przyswajania i wdrażania wiedzy zawartej w naszym kursie. Możesz to robić na własną rękę, albo też skorzystać z naszego doświadczenia, przyspieszając tym samym swój proces nauki. Jednak chcielibyśmy zaznaczyć jedną istotną rzecz – w ramach indywidualnego mentoringu nie udostępnimy żadnych  „sekretnych strategii” dostępnych za dodatkowymi opłatami. Oferowane materiały w ramach Programu Edukacyjnego wraz z pakietem rozszerzonym są kompletne i w zupełności wystarczają do tego, aby całą wiedzę wdrożyć w sposób poprawny i efektywny.

Jak dołączyć do programu?

Wystarczy, że odezwiesz się do nas korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. W odpowiedzi otrzymasz niezbędne informacje.

Kontakt