Bądź przygotowany na każdy możliwy scenariusz

Premarket” daje Ci możliwość dołączenia do naszej grupy na korzystnych dla siebie warunkach. Jest to idealna opcja dla osób, które nie mają czasu na wykonanie szczegółowej analizy handlowanych instrumentów. Znając kontekst, zdecydowanie łatwiej jest poruszać się w przestrzeni rynkowej. Pozwala nam to na odfiltrowanie potencjalnie złych zagrań, skupiając swoją uwagę na tym, aby trejdować w zgodzie z kontekstem bazującym na aukcyjnej teorii rynku.

Każdy, kto wykupi dostęp do codziennych analiz, otrzyma również krótki film instruktażowy, w którym omawiamy praktyczne zastosowanie publikowanych stref. Integralną częścią “Premarketu” jest również słowniczek pojęć, którego celem jest wprowadzenie w świat pojęć i skrótów związanych z aukcyjną teorią rynków. Kanał, na którym publikowane są analizy, jest KANAŁEM TYLKO DO ODCZYTU. W praktyce oznacza to, że osoby korzystające tylko z opcji “Premarket”, nie mają możliwości w pełni uczestniczyć w naszym “Wirtualnym Trading Roomie”.

ES Opis
GC Opis

Przejrzysty format

Premarket” publikowany jest codziennie na zamkniętym kanale Discorda, dlatego też niezbędne jest posiadanie aktywnego konta na tej platformie. Aktualnie udostępniamy szczegółową analizę trzech instrumentów:

 • ES

  Kontrakty futures na indeks S&P 500
  Bez względu na to, jakie instrumenty rozgrywamy każdego dnia, znajomość kontekstu na tych kontraktach, jest absolutnie kluczowa. Jest to rynkowy barometr, odwzorowujący oczekiwania szerokiego spektrum uczestników rynku – od instytucji, po zawodowych traderów, skończywszy na tzw. “ulicy”.
 • CL

  Kontrakty na ropę naftową
  Jest to jeden ciekawszych instrumentów, ze względu na swoją uniwersalność. Mamy tutaj bowiem do czynienia z balansem pomiędzy zmiennością, prowizjami, wartością jednego ticka oraz dostępną płynnością. Dodatkowym atutem z pewnością jest fakt, że w odróżnieniu do kontraktów na amerykańskie indeksy akcyjne, charakteryzuje się on przystępnym poziomem obrotów w godzinach sesji europejskiej.
 • GC

  Kontrakty futures na złoto
  Jest idealnym dopełnieniem dla dwóch powyższych instrumentów. Niższa płynność, rekompensowana jest zadowalającym poziomem zmienności. Nie bez znaczenia jest również popularność tego instrumentu również w trakcie sesji europejskiej. Wysoki poziom obrotów umożliwia skuteczny handel już od “wejścia” londyńskiej giełdy.

"Środa z rynkami"

Dostęp do cotygodniowej sesji pytań i odpowiedzi, która odbywa się w każdą środę o godzinie 17:30. W trakcie Q&A otrzymujecie możliwość zadawania pytań związanych z tradingiem. Od konkretnych strategii, przez wskazówki na temat sposobów eliminacji popełnianych błędów, aż po kwestie związane z psychologią. Standardowo sesja trwa około 30 minut, lub do momentu „wyczerpania” Waszych pytań.

Mentoring

Cotygodniowa sesja pytań i odpowiedzi, na której staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania

Mentoring

Cotygodniowa sesja pytań i odpowiedzi, na której staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania

Doświadczony trader

Posiadający w swoim warsztacie sprawdzone setupy, które może wykorzystać w połączeniu z publikowanymi codziennie strefami.

Brak czasu na analizę

Opcja ta jest idealna dla osób z ograniczonym czasem – skorzystaj z naszego doświadczenia, aby wejść w sesję z odpowiednim przygotowaniem

Chęć rozwoju

Kontekst jest królem tradingu – dzięki Premarketowi będziesz mógł wzbogacić swój handel o narzędzia bazujące na aukcyjnej teorii rynku.

Dla kogo?

Opcja “Premarket” jest idealnym rozwiązaniem dla osób doświadczonych, które chciałby uzbroić swój warsztat w narzędzia bazujące na aukcyjnej teorii rynku. W ten sposób, otrzymujecie dostęp do multi interwałowej, szczegółowej analizy wybranych instrumentów, którą bez przeszkód możecie włączyć do codziennego handlu. Sposób rozgrywania ogólnego kontekstu (poszczególnych stref) zależy w 100% od Was i może bazować na zdobytym do tej pory doświadczeniu.

Program edukacyjny

Jak dołączyć?

Skontaktuj się z nami, a my przekażemy niezbędne instrukcje. Dodatkowo postaramy się również rozwiać wszelkie wątpliwości, w razie gdyby pojawiły się jakieś pytania. Zależy nam na tym, aby dołączały do nas zdecydowane osoby, które mają sprecyzowane cele i wiedzą, czego oczekują od naszej społeczności.

Kontakt